Electronic Coupon Clearing (ECC)

Barcode scanning

Platforma ECC (Electronic Coupon Clearing) pozwala na synchronizację informacji zakupowych (transakcji z wykorzystaniem kuponów rabatowych) między dostawcą (producentem), a sklepem (siecią handlową).

Platforma pozwala na automatyczne wprowadzenie warunków kuponu rabatowego (promocji) do systemu kasowego sieci handlowej (przy pełnej kontroli i akceptacji promocji przez sieć handlową) i późniejsze rozliczenie zrealizowanej sprzedaży produktów przy wykorzystaniu kuponów rabatowych.

Producent posiada dostęp do pełnej ewidencji sprzedaży swoich produktów wygenerowanej przy wykorzystaniu kuponów rabatowych z podziałem na poszczególne kanały dystrybucji kuponów.

Platforma ECC może być wykorzystywana zarówno przez sieci handlowe o jednolitym systemie kasowym, a także przez sieci franczyzowe funkcjonujące w oparciu o systemy kasowe poszczególnych franczyzobiorców.

Synchronizacja informacji między sieciami handlowymi i setkami producentów pozwala na transparentność i bezpieczeństwo każdej transakcji przeprowadzanej z wykorzystaniem kuponów rabatowych.

obraz

Kontakt

Storic Sp. z o.o.
Pl. Grzybowski 10 lok. 31
00-104 Warszawa
NIP: 5213627518

tel: 790 876 300
email: kontakt@storic.pl

Mapa