Producenci

Na zlecenie producentów wspieramy sprzedaż ich produktów emitując w różnych mediach producenckie kupony rabatowe. Wykorzystujemy wszystkie kanały dystrybucji offline, online, a także kupony drukowane bezpośrednio za paragonem (Check-out-couponing).

Wykorzystanie kuponów rabatowych służy do zwiększania sprzedaży produktów w modelu efektywnościowym co oznacza, że producent płaci głównie wtedy kiedy dokonana zostanie sprzedaż jego produktów, a nie za kampanię informującą o np. promocji.

Dostarczamy także kupony rabatowe jako:

  • nagrody gwarantowane w konkursach organizowane przez producentów
  • nagrody w programach lojalnościowych

Możliwość realizacji kuponu przez klientów przy zakupie produktów promocyjnych dotyczy wszystkich rodzajów sklepów zarówno w handlu tradycyjnym, sieciowym i online.

Wykorzystując technologię (Check-out-couponing) to producent decyduje kiedy jego kupon zostanie wydrukowany za paragonem.

Do zakładania i rozliczania kampanii kuponowych stosujemy technologię Electronic Clearing Coupon (ECC), która od kilku lat wykorzystywana jest przez sieci handlowe w krajach Europy Zachodniej takie jak: Carrefour, Kaufland, Lidl, Edeka, Familia, Real i inne.

Nasza technologia ECC pozwala producentowi na rozliczanie i monitorowanie użycia kuponów rabatowych oraz powiązanej z nią sprzedaży w czasie rzeczywistym w sieciach handlowych, także w sieciach opartych na franczyzie.

Dzięki platformie ECC proces ustawiania i rozliczania kampanii kuponowej jest całkowicie automatyczny i bezpieczny.

Na bazie naszej technologii stworzyliśmy pierwszy niezależny program Kuponowy Kupony dla Ciebie, dzięki któremu producent może drukować i rozliczać kupony rabatowe na swoje produkty w sklepach niezależnych i franczyzowych, które przystąpiły do Programu. Więcej inforacji na www.kuponydlaciebie.pl

 

Kontakt

Storic Sp. z o.o.
Pl. Grzybowski 10 lok. 31
00-104 Warszawa
NIP: 5213627518

tel: 790 876 300
email: kontakt@storic.pl

Mapa